הורדת תוכנת העריכה החינמית Audacity

Audacity הינה תוכנה חינמית בקוד פתוח לעריכת סאונד, המאפשרת לנו לערוך מהבית ללא הוצאה כספית תכניות רדיו, זמרירים, פודקאסטים ועוד. התוכנה ניתנת להורדה חופשית מהאתר: http://audacity.sourceforge.net .

לכל מי שמעוניין בהורדה ישירה של התוכנה, מוזמן להורידה מכאן.

1. הורדת התוכנה עצמה

הורידו את הקובץ המצורף: audacity-win-2.0.2.exe . אחרי ההורדה כשתפעילו את הקובץ תקבלו מערכת התקנה סטנדרטית. בחרו לאיזו תיקיה להתקין את התוכנה וסיימו את התהליך. אל תפעילו עדיין את התוכנה.

2. הורדת תוסף לשמירה ב-mp3

תוכנת Audacity מגיעה ללא יכולת שמירה ב-mp3. כדי לאפשר יכולת כזו עליכם להוריד את הקובץ הבא: Lame_v3.98.2_for_Audacity_on_Windows.exe . אחרי ההורדה תפעילו את הקובץ ותתקינו אותו. זהו! התוכנה שלכם מוכנה להקלטה, עריכה וייצוא הקבצים ל-mp3.

שיעורי Audacity והדגמות אני מעביר בקורס הרדיו של מכללת BPM בתל אביב. למידע נוסף והרשמה לחצו כאן.

4 thoughts on “הורדת תוכנת העריכה החינמית Audacity

 1. שלום
  הורדתי AUDACITY לווינדוס 10, והתכנה יצרה תפריטים בעברית, אך הם לא שלמים. אני רוצה לעבור לאנגלית אבל בתפריט הPREFERENCES איך דרך לשנות, האם יש לך עצה?

  תודה

  1. שלום אליהו,

   בהחלט. ההחלפה לאנגלית היא הדבר הראשון שאני עושה אחרי ההתקנה. בהגדרות תחת "ממשק" יש לך אפשרות לבחור את השפה. זה יהיה מוגדר לשפת המערכת, ומשם תוכל לבחור אנגלית.

   בהצלחה!

 2. שלופ,
  תודה על ההנחיות להורדת התוכנה.
  הפעלתי בעבר את התוכנה בגירסה ישנה לווידואס 7 ואפשר היה להקליט באמצעותה כל קובץ אודיו שנוגן במחשב.
  בגירסה הנוכחית עם מערכת הפעלה ווינדואס 10 אי אפשר להקליט קובץ אודיאו המתנגן במחשב או שווליום ההקלטה חלש מאוד ולא ניתן לשינוי.
  יש לך עצה ?
  תודה

  1. היי גדעון, שמח שהצלחתי לעזור!
   מה שאתה מתאר הוא לא עניין הקשור בתוכנה עצמה (אותה בעיה שאתה מתאר תקרה גם עם כל תוכנה אחרת), אלא בהגדרות כרטיס הקול בתוך מערכת ההפעלה העדכנית שלך. אכן, מאז ימי Windows XP העליזים, היכולת להקליט משהו שמתנגן במחשב, שהיתה פעם עניין קל שבקלים, הפכה ליותר ויותר מורכבת.
   לרוב הפתרון הוא לגשת ל"התקני הקלטה", ולבחור במקור שנקרא Stereo Mix בכרטיס הקול של המחשב. אותו יש להפוך לברירת מחדל. לחיצה כפולה עליו תאפשר להגיע לחלון שיאפשר לך לווסת את העוצמה הנשלחת להקלטה.
   הנה קישור לסרטון שיסייע בהבנה: https://youtu.be/Bd3moKLV5sE
   בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *