יניב מורוזובסקי תקשורת ואינטרנט

קריינות לאתרים מונגשים

קריינות לאתרים מונגשים - יניב מורוזובסקי

חוק נגישות השירות, שעבר לאחרונה בכנסת, דורש מכל בעלי אתרי האינטרנט בישראל – פרטיים וציבוריים – לעמוד בתקן הנגישות הבינלאומי WCAG 2.0 ולבצע בו מגוון התאמות שיקלו על אנשים בעלי מוגבלויות לצרוך את התוכן המתפרסם באתרים.

סעיף משמעותי בתקנות החדשות מתייחס לאוכלוסיית לקויי הראיה והשמיעה, שעבורם תכנים רבים אינם נגישים. הנגשת אתר אינטרנט מקצועית תוך עמידה בסטנדרט התקני דורשת מכם, בעלי האתרים, לייצר חלופה קולית לחלק מהתכנים שמופיעים באתר, ובדגש על תכני וידאו שמוטמעים באתר. הדרישה היא שגם בוידאו שכולל כתוביות, יש ללוות את הסרטון בהנחיה קולית המתארת את אשר מתרחש על המסך.

בעלי אתרים ציבוריים או כאלה שמעוניינים להשקיע בהנגשה מקצועית של תכני האתר מוזמנים להציע למעוניינים הקראה מקצועית, על פי דרישה, של תכני האתר. בעוד שישנן מערכות אוטומטיות של Text-To-Speech, ההתאמה שלהן לאתרי תדמית הינה בעייתית. הסאונד הינו מתכתי, אין הדגשה אמיתית של המסרים כפי שהם מופיעים באתר, ותפיסת המותג מתעוותת משמעותית.

ההשקעה בקריינות מקצועית לאתרכם היא בראש ובראשונה הנגשה של האתר, עמידה בתקנות החדשות, שיפור יכולת העברת התכנים שלכם לכלל האוכלוסיה, וכל זה במחירים משתלמים השווים לכל כיס – גם לעסקים הקטנים.

כל אלו המעוניינים בליווי קולי לאתר שלהם – עמוד זה הוא בשבילכם!

יניב מורוזובסקי, קריין בכיר בעל ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום (גלי צה"ל, קול ישראל, רדיו אזורי ואינטרנטי) מציע עבורכם פתרון כולל:

 • הקלטת קריינות כוללת לכל תכני האתר הסטטיים
 • הקלטת קריינות לאתרים תדמיתיים
 • הקלטת קריינות ליווי קולי לסרטונים מוטמעים באתר
 • ניתן להזמין קולות נוספים, מוזיקת רקע ועריכות מיוחדות
 • הטמעת הקריינות באתרכם!

מעוניינים בהצעת מחיר? השאירו כאן את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם:

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה