יניב מורוזובסקי תקשורת ואינטרנט

קריינות מקצועית לכל מטרה*

*לא, אני לא הקריין של הרכבת

מאז שאני זוכר את עצמי אני מקריין כל דבר – גם סתם תוך כדי הליכה ברחוב. כבר יותר מ־2 עשורים שאני עוסק בתחום הקריינות באופן מקצועי. לאורך השנים קראתי אלפי מהדורות חדשות בגלי צה"ל, גלגלצ, וחדשות 12 – וכן מאות תשדירים, סרטי פרסום ותדמית לרדיו, לטלוויזיה ולדיגיטל.

נגן וידאו
קריינות לערוץ Kidz
נגן וידאו
קריינות עבור בנק הפועלים, רשת 13

עבודה מקצועית - וכבוד לשפה העברית

את עבודות הקריינות אני מבצע מאולפן ביתי מקצועי ומאובזר – מה שמבטיח זמן תגובה מהיר ללא פשרות באיכות התוצאה וללא תלות באולפנים חיצוניים. אפשר לקבל ממני קובץ לא מעובד וכן קובץ "מטופל" בהתאם לייעוד שאליו מכוונת הקריינות, ללא הכרח בהתאמות סאונד נוספות. 

בזכות הניסיון הרב שצברתי בקריינות ובעריכת תוכן, אני שמח להעניק ללא עלות נוספת שירות ייעוץ לשון לטקסט ששלחתם, ולהבטיח כי התוצאה לא רק תישמע טוב – היא גם תהיה נאמנה לכללי השפה העברית.

נגן וידאו
קריינות לתשדיר של הרלב"ד
נגן וידאו
קריינות לסרטון תדמית - החברה הכלכלית

גולמי? ערוך? הבחירה בידיכם!

לרשותי ידע רב בעריכת סאונד. אשמח להציע לכם חבילה של קריינות ועריכה של תשדירים, סרטונים, או כל הפקה אחרת. בין אם תרצו שהקריינות תהיה מתואמת לקטע וידאו קיים, תרצו שילוב של אפקטים או קטעי מוזיקה, או טיפול מיוחד בקול עצמו. אשמח להציע את שירותיי גם בתחום זה, ולהוות One Stop Shop לכל צורכי האודיו שלכם.

פרסומת eco99fm
פרסומת לערוץ ספורט1

מחירים הוגנים ו...אפילו ברורים

מכירים את זה שאתם רוצים להזמין קריינות, אבל מרגישים כאילו… הלכתם למוסך? לא אצלי. המחירון המלא שלי לעבודות קריינות נמצא כאן, כך שתדעו בדיוק כמה תעלה לכם העבודה – בלי תוספות ובלי הפתעות.

קריינות לדיגיטל

לשימוש בסרטונים המופצים ברשת ובשימוש פנים־ארגוני
500
  • לטקסטים עד 400 מילה
  • ייעוץ לשון כלול במחיר
  • מיקס קריינות כלול במחיר

קדימה, נא לחבר את המיקרופון

מלאו את הפרטים כאן, ואהיה איתכם בקשר במהירות האפשרית לצורך השלמת החיוב וביצוע הקריינות. נשתמע!

    לשים לכם תוספות?
    מוזיקה ברישיוןעריכה מקצועיתסגירה לקובץ וידאו